4camping má nového ředitele marketingu

Zbyšek Pochylý

Novým marketingovým ředitelem prodejce outdoorového vybavení 4camping se stal Zbyšek Pochylý, který se v marketingu pohybuje již více než deset let. Spolupráci si vyzkoušel rovnou při doladění kampaně k 11. narozeninám firmy.

Zbyšek Pochylý začal působit v oblasti marketingu před více než 10 lety u operátora Vodafone, dále strávil krátkou dobu budováním virtuálního operátora pro loterijní společnosti Sazka a v letech 2017–2019 byl manažerem Idea Generation pro Home Credit v ČR a na Slovensku. Od roku 2019 se jako nezávislý konzultant v oblasti Brand and Business věnoval celé řadě projektů pro OREA Hotels. Od letošního října začal spolupracovat s 4camping, kde zastává funkci CMO.

„Poslední dva roky jsem rozvíjel brand pro největší českou hotelovou značku, kde jsme razili heslo pro pohodlí uděláme vždy první poslední. Potom jsem se přestěhoval do obytňáku a vyjel na cestu, abych se za pár měsíců vrátil rovnou do 4camping. Vlastně taková cesta z pohodlí k dobrodružství. Teď chci ze všeho nejvíce ukazovat lidem, jak úžasné může být vyměnit 5 hvězdiček za 5 tisíc hvězd na obloze pod širákem a spolehnout se na svůj um a vybavení, ne na péči personálu,“ řekl k nové výzvě Zbyšek Pochylý.

Tým 4campingu stojí za značkami jako ZULU outdoor nebo Warg. Prodává nejen v Česku ale i na Slovensku, v Maďarku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku a Ukrajině. Zakládá si na prozákaznickém přístupu, za který pravidelně získává ocenění ShopRoku. V rámci oslav 11. narozenin si firma připravila celou řadu akcí a výhod pro své zákazníky. Vedle oslav narozenin také firma přestěhovala svůj sklad z Prahy do Pardubic. Nový sklad má rozlohu 9800 m2 podlahové plochy. Kapacitu dále navyšuje mezanin, který jde celkem do čtyř pater. Aktuálně v něm pracuje 50 lidí.

TZ