Barry Löwer novým obchodním ředitelem Y Soft

Barry Löwer

Novým obchodním ředitelem Y Soft (Chief Sales Officer) se stal Barry Löwer. Barry je světový odborník v oblasti správy a digitalizace dokumentů. Mezi jeho úkoly patří plánování a koordinace prodeje a obchodních aktivit Y Softu napříč portfoliem produktů. Prioritou zůstává podpora kontinuálního růstu společnosti.

Před příchodem do Y Softu strávil Barry Löwer dva roky řízením mezinárodních vztahů se zákazníky pro divizi zobrazování dokumentů ve společnosti Nuance Communications (od roku 2018 Kofax). Předtím se sedm let staral ve společnosti Equitrac Corporation o prodej a expanzi firmy v EMEA regionu (Evropa, Střední Východ a Afrika).

„Jsem velice potěšen možností vést obchodní tým Y Softu, stejně tak se těším na další výzvy v oblastech rozvoje globální sítě partnerů společnosti. Y Soft a jeho partneři mají úžasný potenciál a příležitost realizovat se na trhu digitálních kancelářských řešení. Spojením inovativních technologií a vynikající předprodejní a poprodejní podpory přinášíme našim zákazníkům významné výhody,“ uvedl Barry Löwer.