David Kolenatý je Corporate Sales Manager v Dell Technologies

David Kolenatý

Novým Corporate Sales Managerem české pobočky Dell Technologies byl jmenován David Kolenatý. Ve společnosti od roku 2018 působil jako Advisory Sales Engineer. Na nové pozici je jeho cílem vést a rozvíjet obchodní tým Corporate, specializovaný na přímý prodej produktů a řešení zákazníkům.

„Cílem mého týmu bude přinášet našim zákazníkům široké portfolio kvalitních IT produktů a řešení Dell. Jsme propagátorem moderních technologií především pro oblast kybernetické bezpečnosti a také pro dnes velmi rychle se rozvíjející oblast využívání umělé inteligence. Společně s mým týmem bych chtěl docílit, aby naši zákazníci mohli těžit z našich inovativních řešení,“ říká nový Corporate Sales Managera, David Kolenatý.

David Kolenatý má za sebou kariéru v oblasti informačních technologií a datových center. Pracoval pro společnosti jako ANECT a.s., Cisco a IBM. Více než dvacet let zkušeností mu zajišťuje odborný pohled na oblast prodeje a správy úložišť. Na pozici nahradí Ondřeje Kociána, který ze společnosti Dell Technologies odchází.

Roman Cabálek, Country Manager společnosti Dell Technologies, dodává: „Jsem potěšen, že se David stal Corporate Sales Managerem naší české pobočky. Je to skvělý odborník s hlubokými znalostmi našich produktů a řešení a vynikajícími dovednostmi v oblasti vedení a motivace týmu. Věřím, že pod jeho vedením dosáhneme dalšího růstu a posílení naší pozice na trhu.“

TZ