Emil Jimenez v roli marketingového ředitele

Emil Jimenez

Emil Jimenez se ujal role marketingového ředitele (CMO) v Roivenue poté, co bezmála 10 let vedl pražskou komunikační agenturu Passion Communications, kterou sám založil. Předtím pracoval jako Art Director v českých pobočkách předních světových reklamních agentur Leo Burnett či Lowe and Partners a rovněž jako webový designér.

V oblasti kreativní komunikace se pohybuje již od roku 1998, kdy studoval obor psychologie a komunikace na univerzitách ve Spojených státech, odkud pochází. Své bohaté zkušenosti pokrývající tradiční i digitální kanály marketingu a PR zúročil rovněž pro klienty Smith Barney, United Bank of Switzerland, Citibank či MTV Latin America.

V Roivenue je zodpovědný za strategickou mezinárodní komunikaci a rozvoj partnerství. V počáteční fázi má za úkol komunikovat kompletní repozici a rebranding společnosti, sestavit silný marketingový tým, řídit marketingové aktivity v terénu stejně jako digitální marketingové kampaně, sladit komunikaci s externími PR agenturami a dále rozvíjet spolupráci s firemními partnery Microsoft, AT Internet, Gemius a dalšími.