Eva Špicarová je nyní Senior Associate

Eva Špicarová

Společnost Prochazka & Partners oznámila povýšení v týmech Offices, Industrial a Design & Build. Na pozici Senior Associate byla povýšena Eva Špicarová (Industrial).

Eva je absolventkou VŠFS, fakulty ekonomických studií a na nové pozici Senior Associate uplatní své třináctileté zkušenosti v oblasti realit. V posledních pěti letech se věnuje výhradně industriálním klientům se zaměřením na optimalizaci nákladů stávajících prostor, relokaci či expanzi. Eva získávala zkušenosti na pozici konzultanta ve společnosti Sklady.cz, kde oproti aktuálnímu výhradnímu zastupování nájemců v Prochazka & Partners hájila i zájmy developerů či vlastníků nemovitostí. V předchozích letech sbírala zkušenosti napříč realitním trhem včetně oblasti investmentu.

Ve společnosti Prochazka & Partners působí Eva třetím rokem a za tu dobu se jí podařilo získat důvěru klíčových klientů, kterým pomohla zajistit nové prostory. Podílela se zároveň na optimalizaci nájemních nákladů jedné z největších průmyslových transakcí tohoto roku pro našeho klienta společnost Wistron o výměře 65 000 m2 v Brně, která patří mezi top pět největších transakcí, jichž se aktivně účastnil poradce v historii celého českého průmyslového trhu. Její novou rolí je podpora industriálního týmu a získávání větší samostatnosti u projektů, které vede.

Mezi její koníčky patří cestování, sport a dobré víno.

TZ

@RadekVyskovsky