Hana Čitbajová novou ředitelkou pro řízení lidských zdrojů v UniCredit Bank

Hana Čitbajová

Hana Čitbajová se stala novou členkou výkonného výboru a ředitelkou pro řízení lidských zdrojů UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Do pozice byla jmenována od září 2019.

Hana Čitbajová působí ve skupině UniCredit od roku 2003, za tu dobu získala bohaté zkušenosti s řízením lidských zdrojů na klíčových pozicích v personálních odděleních bankovních společností v různých zemích. Věnovala se řízení nákladů, rozvoji podnikání, krizovému managementu, ale také fúzím a akvizicím, řídila i řadu klíčových procesů spojených s výkonností či politikou odměňování a výhod.

Svou kariéru odstartovala na úseku školení a rozvoje v UniCredit Bank na Slovensku. V roce 2009 se stala Global HR Business Partnerkou pro oblasti CFO a Identity & Communication v Miláně v Itálii. Od roku 2011 působila ve Vídni jako Senior HR Business Partnerka pro kompetenční linie divize střední a východní Evropy. O dva roky později se přesunula na stejnou pozici do UniCredit Bank v České republice. Od roku 2015 pak zastávala pozici ředitelky Lidských zdrojů v UniCredit v Bulharsku.

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »