Ivana Pícková je novou předsedkyní představenstva Max banky

Ivana Pícková

Novou předsedkyní představenstva Max banky je od 2. ledna 2023 Ivana Pícková. Ta v představenstvu banky působí od prosince minulého roku. Již dříve byla zapojena do akvizice Max banky skupinou CREDITAS a podílela se na přípravě její produktové a obchodní strategie. Ve funkci nahrazuje Jana Winklera, který zůstává členem představenstva zodpovědným za útvary provozu a IT.

„Max banka se bude nadále profilovat jako online banka pro každý den, která bude nabízet srozumitelné produkty pro široké portfolio zákazníků. Konec roku 2022 přinesl bance mnoho nových klientů, což svědčí o jejich důvěře v naši značku. Nyní se zaměříme na implementaci nových služeb a rozšíření nabídky úvěrových produktů,“ vytyčila cíle Max banky Ivana Pícková.

Ivana Pícková má v bankovnictví třicetileté zkušenosti, pracovala na manažerských a řídicích pozicích v předních bankách. Řídila například divizi Back office v eBance, zastávala pozici Head of Operations Transformation Cluster v Raiffeisenbank, vedoucí BPM týmu v České pojišťovně, projektové manažerky v České spořitelně, v PPF bance působila v oblasti managementu platebních služeb. Od srpna 2021 je členkou představenstva Banky CREDITAS a současně působí na pozici ředitelky úseku retailového bankovnictví. V CREDITAS pracuje od roku 2018, dříve zde zastávala post ředitelky odboru řízení projektů a produktů. V Max bance Ivana Pícková zodpovídá za útvary Corporate & Premium Banking, Retail Banking a Strategic Communication.

TZ

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »