Jaromír Sachunský je Head of Research v Prochazka & Partners

Jaromír Sachunský

Společnost Prochazka & Partners oznámila povýšení v týmech Offices, Industrial a Design & Build. Na pozici Head of Research povýšil Jaromír Sachunský, který doposud zastával konzultantskou pozici.

Jaromír pracuje v společnosti již déle než čtyři roky a za tu dobu byl schopen získat širokou znalost trhu komerčních nemovitostí. Proto po úspěšném působení na pozicích analytika a konzultanta nově povyšuje do role vedoucího Oddělení výzkumu a tržních analýz. Během své práce na pozici konzultanta se věnoval klientům v oblasti kancelářského sektoru a vedl projekty pro řadu úspěšných českých i mezinárodních firem, mezi které patří například Shoptet, Mediterranean Shipping Company, TÜV NORD nebo Osstem Implants. Na své nové pozici se zaměří na výzkum trhu, poradenství klíčovým klientům a podporu všech oddělení společnosti.

Jaromír vystudoval ekonomii na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze a strávil rovněž půl roku studiem na Arnhem Business School v Nizozemsku. Ve volném čase se snaží cestovat a vzdělávat se například v oblasti investic na kapitálových trzích.

TZ

@RadekVyskovsky

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »