Jim Kruger je ředitelem marketingu

Jim Kruger

Veeam Software oznámila, že Jim Kruger byl jmenován ředitelem marketingu (CMO). Kruger, povýšen ze své předchozí pozice Senior Vice President (SVP) of Product & Solutions Marketing, povede globální marketing a bude nadále posilovat vnímání značky jako jedničky mezi poskytovateli zálohovacích řešení poskytujících Cloud Data Management.

Kruger má více než 25 let zkušeností s vedením všech aspektů marketingu. Ve své roli SVP pro Veeam dohlížel na všechny aspekty marketingu produktových a aliančních řešení a na konkurenční, výzkumnou a akceleraci prodeje. Před Veeam pracoval jako CMO ve společnosti Intermedia a nabízel Unified Communications jako službu pro malé podniky. Strávil 16 let ve společnosti Polycom (nyní Poly) v různých pozicích od výkonného viceprezidenta / CMO, vedoucího produktového marketingu a produktového managementu pro divizi Voice po viceprezidenta / generálního ředitele v oblasti obchodu s obratem 200 milionů dolarů. Před Polycom působil Jim v několika seniorských marketingových rolích v GTE (Verizon) wireless a Palm. Jim má titul MBA na Kalifornské státní univerzitě, East Bay a BA z UC Berkeley.

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »