Jiří Tůma nastupuje na pozici Chief Product Officer v Datawepsu

Jiří Tůma

Do brněnské technologické firmy Dataweps přichází na pozici Chief Product Officer Jiří Tůma. Mezi jeho hlavní úkoly patří rozvoj stávajících datových produktů pro online retail a identifikace nových příležitostí v oblasti datové analytiky a automatizace v B2B. Řízení produktového vývoje převezme od CEO firmy, Honzy Mayera.

„Společně s naším téměř padesáti členným týmem se nám podařilo postavit nástroje, které denně používají největší e-shopy v ČR, SR a Maďarsku, pracujeme na expanzi do Polska. Dorostli jsme do fáze, kdy k sobě potřebuji zkušeného parťáka, který si vezme na starosti vedení a rozvoj našich produktů, aby se mi uvolnily ruce a abych se mohl plně věnovat řízení firmy jako celku,“ vysvětluje Honza.

Jiří má 11 let zkušeností s produktovým managementem a řízením. Před příchodem do Datawepsu pracoval na pozici Principal Product Manager ve firmě GoodData. Prošel také brněnskými firmami AVG a Y Soft, ve kterém vybudoval a vedl produktový a designový tým.

„Vždycky jsem zastával názor, že technologie jsou tu od toho, aby nám usnadňovaly práci. Proto vidím ohromný potenciál v možnosti rozvíjet s týmem Datawepsu produkty, které zbavují lidi rutinní práce. Tahle vize mi prostě sedla. Těším se na spolupráci se stávajícími partnery a zákazníky a na nové příležitosti, které spolu objevíme,“ říká Jiří.

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »