Kevin Drinkall je novým marketingovým ředitelem společnosti Zyxel pro region EMEA

Kevin Drinkall

Společnost Zyxel Networks jmenovala Kevina Drinkalla novým ředitelem pro marketing a GTM strategie v regionu EMEA. Jeho jmenování přichází v době, kdy společnost pokračuje v naplňování své růstové strategie v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Díky více než 20 letům působení v technologickém sektoru je Kevin na svou novou roli vybaven bohatými zkušenostmi a znalostmi. Kevin do společnosti Zyxel Networks nastoupil v roce 2015 jako odborný technik se zaměřením na předprodej produktů. Později byl jmenován manažerem pro rozvoj trhu s podnikovými bezdrátovými a cloudovými technologiemi.

Do své nové role Kevin nastupuje poté, co stál u zrodu úplně nové kampaně Just Connect, která propaguje přednosti platformy Nebula Together pro centralizovanou správu sítí v cloudu. S touto platformou od společnosti Zyxel uživatelé mohou z jednoho centrálního místa konfigurovat, monitorovat a spravovat nejen celou řadu bezdrátových, kabelových a bezpečnostních zařízení, ale také přístup do sítě.

Kevin Drinkall ke svému jmenování do funkce ředitele pro marketing a GTM strategie v regionu EMEA poznamenává:

„Značka Zyxel si mezi evropskými zákazníky i prodejci vybudovala vynikající pověst díky kvalitě svých síťových řešení a úrovni dostupné podpory. Neustále na sobě pracujeme, abychom domácím uživatelům, startupům a malým i velkým organizacím poskytovali potřebná síťová řešení. Jsem potěšen, že na pozici marketingového ředitele pro region EMEA nastupuji právě v této době, kdy společnost Zyxel Networks pokračuje ve svém růstu a přichází s intuitivními a výkonnými síťovými produkty, které zákazníkům umožňují naplno využívat svůj potenciál.“

TZ