Lukáš Březina konzultantem v TAKTIQu

Lukáš Březina

Lukáš Březina konzultantem pro předprodejní podporu, technické konzultace, poprodejní podporu, školení a webináře pro zákazníky.

Od 1. listopadu nastoupil do společnosti TAKTIK Lukáš Březina, a to na pozici konzultanta, kde bude mít na starosti předprodejní podporu, technické konzultace, poprodejní podporu, školení a webináře pro zákazníky. Lukáš přichází z korporace Alfa Laval, kde měl na starosti administraci hardwaru a softwaru pro více než 120 uživatelů v sedmi zemích (Central and South East Europe). Kromě práce administrátora pracoval na dodavatelských smlouvách, vyjednával obchodní podmínky a podílel se na interních IT/IS auditech. Zároveň více než deset let pracoval jako IT administrátor pro spolkovou organizaci v Hradci Králové.

Ve volném čase se Lukáš věnuje jízdě na koni, co se sportů týká, dává přednost těm týmovým, jako je volejbal nebo basketbal. Mezi jeho koníčky patří také práce se dřevem, horolezectví, 3D tisk a překlady titulků k anglickým a americkým seriálům. Lukáš je svobodný, se svojí přítelkyní se stará o desetiměsíčního syna.