Lukáš Vaculík novým finančním ředitelem Ogilvy

Lukáš Vaculík

Na pozici finančního ředitele komunikační agentury Ogilvy nově nastoupil Lukáš Vaculík. Ve společnosti, která ve svém oboru patří k nejlepším, se současně stal také členem managementu. Kromě dohledu nad financemi a controllingem tak bude mít příležitost podílet se na strategii a celkovém směřování agentury.

Lukáš Vaculík (32) vystudoval ekonomiku a management na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Posledních šest let pracoval v nadnárodní poradenské společnosti Deloitte Czech Republic, v níž se postupně vypracoval na pozici Audit Managera a věnoval se klientům z oblasti realit, investic, finančního sektoru a v neposlední řadě také reklamy a marketingu.

„Lukáš Vaculík nás zaujal svými pracovními zkušenostmi a expertizou získanými v renomované poradenské společnosti. Vedle profesních kvalit oceňujeme také jeho osobnost a zejména tah na branku, který k němu jakožto sportovci neodmyslitelně patří. Jsem proto rád, že naši nabídku přijal a věřím, že bude pro agenturu velkým přínosem,“ komentuje výběr nového finančního ředitele Ondřej Obluk, CEO Ogilvy Česká republika.

„Nástup do Ogilvy pro mě představuje další výzvu a zároveň velkou příležitost rozšířit své dosud získané znalosti a dovednosti. V mnohém navážu na skvělou práci svých předchůdců, ale budu se věnovat také optimalizaci finančního řízení agentury. Finanční i nefinanční data z účetního a controllingového oddělení hodlám využít pro podporu vedení agentury a podpořit jimi strategická rozhodnutí managementu,“ říká nový CFO agentury Ogilvy Lukáš Vaculík.

Lukáš Vaculík se vedle finančního sektoru věnuje také sportu. Je bývalým akrobatickým lyžařem a specialistou na jízdu v boulích. Za Českou republiku se účastnil řady světových šampionátů a v roce 2010 nás reprezentoval na olympiádě ve Vancouveru.