Marcela Jarolimová je novou předsedkyní správní rady Diametral a.s.

Marcela Jarolímová

Valná hromada akciové společnosti Diametral a.s. zvolila novou předsedkyni správní rady. Stala se jí současná obchodní ředitelka společnosti paní Marcela Jarolimová.

Novou předsedkyní správní rady společnosti Diametral a.s., českého výrobce laboratorního nábytku a elektrotechnických pracovišť, se stala současná obchodní ředitelka společnosti Marcela Jarolimová. Zvolena byla na výročním zasedání valné hromady společnosti. Ve funkci střídá dosavadního předsedu Miroslava Bulku, kterému mandát vypršel.

Nová předsedkyně správní rady společnosti Diametral Marcela Jarolimová k volbě říká: “Diametral je vlastně taková moje rodinná záležitost. Prošla jsem za ty roky s firmou úspěšnější i těžší chvíle a chtěla bych rozhodně dál přispívat k jejímu pozitivnímu rozvoji. Důvěry, kterou ve mě ostatní členové vedení společnosti touto volbou vložili, si velice vážím.”

Marcela Jarolimová působí ve společnosti Diametral již 17 let. Zpočátku na pozici obchodní zástupkyně, poté vedoucí odbytu a od června 2019 jako obchodní ředitelka společnosti. Na této pozici setrvává i nadále.