Marcela Pekníková je novou HR manažerkou ESETu

Marcela Pekníková

Personální agendu české pobočky globální bezpečnostní společnosti ESET nově vede Marcela Pekníková. Přináší si zkušenosti ze zahraničí a velkých nadnárodních společností. Zaměří se na employer branding.

„HR považuji v nejhlubší podstatě za roli mentora profesního vývoje. Chci novým kolegům vytvářet takové podmínky, aby se mohli rozvíjet v tom, v čem jsou opravdu dobří. Zaměřit se chci především na možnosti flexibilního vzdělávání v takové podobě, aby si mí kolegové mohli sami vybírat, jakým způsobem se chtějí dlouhodobě rozvíjet, ať už v rámci své stávající pozice či záměrně mimo ni,“ říká Marcela Pekníková, nová HR manažerka české pobočky společnosti ESET.

Marcela Pekníková (46) vystudovala obor Andragogika a personální řízení na filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Do ESETu přichází ze společnosti BoHo CO, která provozuje síť hotelů. V minulosti vedla personální oddělení v české pobočce společnosti Coca-Cola HBC, švýcarské společnosti Medtronic či v belgickém zastoupení americké společnosti Cummins. Ve volném čase se věnuje rodině, zejména svým dcerám, a relaxuje u jógy nebo českých filmů.