Martin Souček nastupuje do funkce provozního ředitele

Martin Souček

Martin Souček, který nastupuje do funkce provozního ředitele (COO) ve společnosti Roivenue, má zkušenosti s prací v prostředí startupů, středně velkých a rostoucích firem, transformací se zaměřením na technologie, software, web či multimédia. V roce 2002 založil a po dobu následujících 10 let vedl 24SNAiLS a.s., největší filmovou distribuční společnost v ČR, která dodávala obsah velkým světovým hráčům filmového průmyslu, včetně BBC, Discovery a dalších.

V roce 2012 pak na další 3 roky jeho společnost přešla plně k realizaci vlastního globálního produktu, startupu MJOBS.TV s cílem poskytovat ICT služby v mediální oblasti. Své zkušenosti dále zúročil jako šéf týmu projektového řízení ve firmě Sprinx Systems či jako marketingový a provozní ředitel v marketingově-analytickém startupu response:now. Vedle toho působil jako nezávislý externí konzultant obchodní a marketingové strategie v celé řadě pražských startupů.

V Roivenue je zodpovědný za strategický rozvoj celé společnosti, mimo jiné za vybudování silných obchodních zastoupení ve Varšavě, Bratislavě a Londýně. K jeho úkolům se řadí analýza procesů a workflow, jejich nastavení a zlepšení efektivity prodeje, marketingu a provozu, dále implementace CRM a reportování pro investory. Rovněž má na starost správu provozního rozpočtu.

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »