Martin Švehla novým generálním ředitelem hotelové sítě Pytloun Hotels

Martin Švehla

Česká hotelová síť Pytloun Hotels (PH), která v současné době provozuje osm populárních hotelů v ČR, oznámila jmenování Martina Švehly (30) novým generálním ředitelem společnosti. Martin bude ve své nové funkci odpovědný za vedení, řízení a rozvoj týmů v rámci celé hotelové sítě Pytloun Hotels.

„Před Martinem a jeho týmy je aktuálně spousta rozdělané práce. V současné době chystáme pro naše hosty v Pytloun Boutique Hotel Prague na Václavském náměstí otevření baru, který bude umístěn na jedné ze tří střešních teras, po jeho dokončení se chystáme na rozšíření kongresového centra v Pytloun Grand Hotelu Imperial v Liberci o další multifunkční sál pro 200 osob a rozšíření Luxury Mountain Spa v Pytloun Wellness Hotelu Harrachov o krytý bazén a venkovní saunu,“ říká ke jmenování Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě Pytloun Hotels a doplňuje: „V červenci pak otevíráme v Liberci nový apartmánový 4* Pytloun Flat Hotel, což bude kompletně samoobslužný hotel se samoobslužným parkingem a recepcí, s možností snídaní na pokoj. Ty budou připravovány netradiční formou, tak že hostům naplníme ledničku snídaňovými surovinami v biokvalitě, případně jim naplníme i ledničku na večeři, ale uvařit si už musí každý host sám.“

Martin Švehla pracuje v oboru hotelnictví přes 8 let. Do hotelové sítě PH nastoupil v dubnu 2017 a v posledním roce pracoval ve funkci General Manager v Pytloun Boutique Hotel Prague, předtím působil jako General Manager v Pytloun Grand Hotel Imperial v Liberci. Před svým nástupem do PH pracoval na různých manažerských a obchodních pozicích v hotelnictví, například jako Revenue Manager v Top Hotels Group, vyzkoušel si také roli ředitele a spolumajitele menšího hotelu Residence Vocelova nebo práci Sales Managera v Charles Bridge Residence & Old Town Residence Apartments.

Martin má magisterský titul z Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase rád jezdí na motorce a cestuje, nejradši po jihovýchodní Asii.