Maxim Vrána posiluje EY jako obchodní ředitel

Maxim Vrána

Do poradenské společnosti EY v září nastoupil Maxim Vrána na pozici Associate Partner – Sales Director, který se soustředí na business development v České republice. Maxim Vrána působil více než 17 let v sektoru informačních technologií.

Maxim Vrána dlouhá léta pracoval v oblasti IT projektů, jako vývojář a analytik se postupně stal byznys architektem, projektovým manažerem, a to především pro klienty z řad největších bankovních domů v České republice. Max má dále zkušenosti z vedení obchodní divize a z postů v top managementu několika společností. V poslední době se věnoval návrhu a následné realizací inovativních produktů a služeb formou company buildingu pro velké korporátní klienty. V EY se soustředí především na business development v bankovním, pojišťovnickém a energetickém sektoru.

„Jak v sektoru finančních služeb, tak energetiky je dosud nevyužitý potenciál pro inovativní řešení. Řada trendů, které k nám přicházejí ze zahraničí, vyžaduje při implementaci zapojení mnoha odborníků najednou. V EY dokážeme doručit projekty od A do Z a klient tedy nemusí koordinovat více subjektů najednou. Těší mě, že se Max přidal do našeho týmu a že společně klientům nabídneme servis, který očekávají,“ říká Petr Knap, vedoucí partner EY divize consultingu v České republice.

„V průběhu své profesní kariéry jsem se věnoval obchodu a řízení rozsáhlých projektů. Na EY mě zaujalo především to, že disponuje vším, co je nutné pro jejich úspěšnou realizaci. Pevně věřím, že nyní můžeme klientům nabídnout komplexní řešení na nejvyšší světové úrovni,“ uvádí Maxim Vrána, Associate Partner – Sales Director ve společnosti EY.

Vystudoval obor inženýrská informatika na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské na ČVUT v Praze, hovoří plynně anglicky. Ve volném čase hodně sportuje, věnuje se zejména dálkovým běhům a potápění, k čemuž ho přivedla jeho vášeň k cestování.