Noví zaměstnanci ve slovenské pobočce Arrow

Arrow Slovensko

Od 15. března 2022 funguje v Bratislavě nová slovenská pobočka jednotky Arrow pro podniková IT řešení. Tým ve složení Vladimír Jamrich, Igor Kvitkovič a Peter Kažík se zaměřuje na prodej a rozvoj obchodních aktivit v oblasti datových center, cloudu a bezpečnosti.

Vladimír Jamrich pracuje na pozici Account Managera a je zodpovědný zejména za prodejní výsledky nové slovenské pobočky. Do Arrow přichází ze společnosti Resco.net a dříve působil na manažerských prodejních pozicích také ve společnostech Millenium a SWS Distribution. Je absolventem Fakulty řízení a informatiky na Žilinské univerzitě.

Igor Kvitkovič pracuje na pozici Business Development Managera, kde je zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit Arrow na Slovensku. Do Arrow přichází ze společnosti Contineo Slovakia, předtím působil ve společnostech Orange Business Services, Cisco Systems Slovakia, SAS a Sun Microsystems. Je absolventem Žilinské univerzity.

Peter Kažík pracuje na pozici Business Development Managera pro Oracle, kde je zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit Arrow na Slovensku. Do Arrow přichází z veřejného sektoru, kde v IT oblasti působil na různých vedoucích pozicích. Je absolventem Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici.

TZ