Novou HR ředitelkou Crowe CZ je Agata Szymańska

Agata Szymańska

Na pozici HR ředitelky poradenské firmy Crowe nastoupila Agata Szymańska. Zaměří se na motivaci a rozvoj zaměstnanců. Přechází ze společnosti Testronic, kde posledních 10 let vedla HR oddělení.

Agata Szymańska má za sebou přes 20 let zkušeností v oblasti HR, které získala na manažerských pozicích v mezinárodních organizacích. V Crowe bude mít na starost zejména motivaci a rozvoj zaměstnanců. Zaměřovat se bude nejen na efektivní řízení lidských zdrojů, ale bude se aktivně podílet na vytváření prostoru, který motivuje k neustálému rozvoji a dosahování stanovených cílů.

„Jsem ráda, že mohu ve společnosti Crowe zúročit své mnohaleté zkušenosti z oblasti lidských zdrojů. Firma Crowe vyznává silné hodnoty, vytváří v organizaci kulturu, která podporuje rozmanitost týmu a věnujete se také digitální transformaci. Na tom chci dále pracovat a věřím, že nás čeká mnoho zajímavých výzev,“ říká Agata Szymańska, nová HR ředitelka.

Přední auditorská, účetní a poradenská firma Crowe Czech Republic působí na českém trhu přes 30 let. Crowe patří mezi 10 největších účetních a poradenských sítí na světě. Podporuje klienty v oblasti účetnictví, daní, mezd a auditu.

„Sektor profesionálních služeb v České republice rychle roste. Aby bylo možné efektivně reagovat na potřeby našich klientů, je nezbytné mít kvalitní tým lidí, který se profesně rozvíjí. Jsem ráda, že náš tým doplní Agata Szymańska, která má mnohaletou praxi a těším se na naši spolupráci,“ dodává Ivana Brancuzká, Country manažerka společnosti Crowe.

TZ