Novou HR ředitelkou Slavia pojišťovny se stala Kristýna Pospíšilová

Kristýna Pospíšilová

Kompletní personální agendu ve Slavia pojišťovně převzala nová HR ředitelka Kristýna Pospíšilová. Na novou pozici přichází s více než desetiletou praxí z oblasti HR. Jejím předchozím působištěm byla pojišťovna Kooperativa, zkušenosti získala i v oblasti státní správy či v automobilovém sektoru.

Vedle plné péče o zaměstnance a jejich odborný a profesní rozvoj se chce Kristýna Pospíšilová zaměřit i na employer branding, tedy získání a rozvoj nových talentů, a na společenskou odpovědnost firmy (CSR), které se věnovala i v Kooperativě. Dříve pracovala také pro předního dodavatele v automobilovém sektoru EMERGE a pro Úřad práce, kde se zaměřovala na veřejné zakázky financované Evropskou unií.

Vzhledem k širokému okruhu svých zájmů vystudovala více škol, a to ekonomii a fakultu životního prostředí a lesnictví, státnice má z krajinného inženýrství a likvidace nebezpečných odpadů.

„Vystudovala jsem celkem dost různých oborů, ale vše má společného jmenovatele. Lidi. Mám lidi ráda, ráda se jimi obklopuji, ráda s nimi pracuji a ráda jim pomáhám. Těší mě, když vidím, že někomu pomohu například v novém nasměrování, ke změně, kterou potřebuje, ale bojí se ji udělat,“ říká Kristýna Pospíšilová a dodává: „Líbí se mi velikost společnosti, respektive to, že Slavia pojišťovna je soukromá společnost s rysy rodinné firmy. K vrcholovému vedení je zde velmi blízko a mnoho věcí dokážeme vyřešit vskutku rychle a operativně.“

TZ

@RadekVyskovsky