Novou PR manažerkou Alzy se stala Eliška Čeřovská

Eliška Čeřovská

Tiskovou mluvčí a PR manažerkou společnosti Alza se od června tohoto roku stává Eliška Čeřovská. Kromě styku s médii bude mít na starosti také rozvoj a řízení komunikace. A to nejen v České republice a na Slovensku, ale i na dalších zahraničních trzích, kde Alza působí. Na pozici střídá Danielu Chovancovou, která ze společnosti odešla v prosinci loňského roku.

Eliška Čeřovská zahájila svou profesní dráhu v televizní skupině Prima, kde působila více než deset let. Zde stála mimo jiné u zrodu projektu zpravodajské stanice CNN Prima News a zastávala pozici ředitelky výroby zpravodajství. Do Alzy přichází z online supermarketu Rohlik Group, v němž strávila více než dva roky. Ve svém novém působišti bude mít Eliška na starosti především komunikaci témat směrem k zákazníkům, vybraná korporátní témata a CSR.

„Eliška přichází z e-commerce prostředí a zákazník je pro ni, stejně tak jako pro nás, na prvním místě. Benefitem pro nás je, že má zkušenosti s řízením komunikace na zahraničních trzích. Věříme proto, že s její pomocí posílíme komunikaci i za hranicemi Česka, a jsme přesvědčeni, že Eliška naváže na budování dobrého jména naší společnosti,“ uvedl Petr Bena, místopředseda představenstva Alza.cz.

„Těším se, že díky Alze získám v e-commerce prostředí nové zkušenosti. Alza už dávno není jen leaderem v prodeji elektroniky, ale stojí také například za celou řadou privátních značek. Pojmout celé portfolio zboží včetně služeb, které Alza zákazníkům už nabízí nebo nabídne, je pro mě opravdovou výzvou, na kterou se těším. Věřím, že to bude pestrá komunikace, která zaujme nejen média, ale především zákazníky,“ říká Eliška Čeřovská.

TZ