Novým regionálním ředitelem Axis Communications je Magnus Zederfeldt

Magnus Zederfeldt

Švédská společnost Axis Communications oznámila, že na pozici nového regionálního ředitele pro oblast východní Evropy, Ruska a Společenství nezávislých států nastupuje Magnus Zederfeldt.

Magnus Zederfeldt (57) pracuje ve společnosti Axis již od roku 2008. Před svým novým jmenováním byl zodpovědný za organizaci obchodního systému v severní Evropě, za globální strategii pro práci s distributory a od roku 2015 byl ředitelem společnosti Axis pro jihovýchodní Asii. S více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti mezinárodního řízení prodeje a marketingu (z toho 15 ve vztahu k podnikům ve východní Evropě) má Magnus pověst jednoho z nejlepších odborníků v práci na složitých, vysoce konkurenčních rozvíjejících se trzích.

„Jmenování regionálním ředitelem společnosti Axis pro východní Evropu, Rusko a SNS je pro mě velkou ctí a odpovědností. Vysvětlím proč,“ říká Magnus Zederfeldt. „Analýza trhu, zkušenosti společnosti Axis v regionu v předchozích letech a rostoucí finanční ukazatele totiž naznačují, že podnikání v těchto zemích má velký potenciál a zdejší trh je připraven na celou řadu inovativních technologií, které Axis přináší. Doufám, že tyto podmínky a nejvyšší kvalifikace inženýrů, manažerů, prodejců a partnerů Axis nám umožní rychle naše podnikání rozvinout. Zákazníkům tak dáme do rukou ty nejlepší a nejmodernější technologie pro budoucnost.“