Pražský tým Proficia povede Lukáš Cikánek

Lukáš Cikánek

Marketingová konzultační společnost Proficio posiluje svůj pražský tým, který bude nově fungovat pod vedením strategického ředitele Lukáše Cikánka. Skupina v reakci na pokračování loňského mimořádně úspěšného roku letos cílí na obrat přes 100 milionů. V plánu je také akvizice a tvorba několika nových brandů, které budou v rámci firmy fungovat samostatně.

Lukáš Cikánek se postaví do čela týmu, který se stará o klienty jako je např. pojišťovna Direct nebo firma Manboxeo s jasnou vizí – pomoci stávajícím i novým klientům k dosažení pozic lídrů v marketingové komunikaci na českém i zahraničních trzích.

V rámci své bohaté pracovní minulosti má Lukáš za sebou kariéru ve firmách jako Seznam či Ahold Czech Republic (Albert). Do Proficia přestoupil po více jak třech letech strávených ve společnosti MarketUP, ve které nejprve působil na pozici Project Manager a posléze jako Digital Strategist. V Proficiu se bude věnovat zejména komunikačním strategiím a rozvoji strategického partnerství s největšími klienty.

Na poli konzultačních a digitálních služeb patří společnost Proficio mezi silné a ambiciózní hráče. “Já se velice těším, až ji společnými silami posuneme ještě dál a staneme se tak jedničkou mezi českými marketingovými společnostmi,” říká Lukáš Cikánek, Digital Strategy Director ve společnosti Proficio.

“Obzvlášť v consultingu platí, že jste tak silní, jako je váš tým a Lukáš je pro nás bezesporu obrovskou posilou. Naší vizí je dál rozšiřovat tým stratégů a je perfektní, že s Lukášem jej navíc obohatíme o nové know-how z marketingové komunikace i zkušenostmi z jiných vertikál. Napomůže tak plánované oborové specializaci strategického týmu, která nám umožní jít ve spolupracích ještě více do hloubky,” dodává Petr Halík, CEO společnosti Proficio.

TZ

@RadekVyskovsky