Rola Dagher je Global Channel Chief v Dell Technologies

Rola Dagher

Do funkce Global Channel Chief v Dell Technologies byla jmenována Rola Dagher. Bude odpovědná za globální partnerskou strategii a vizi, podporu partnerů a koncepci partnerských programů. Své nové role se ujme 7. září. Rola Dagher bude pracovat v týmu Billa Scannela, prezidenta společnosti Dell Technologies pro globální prodej a vztahy se zákazníky.

Rola Dagher se vrací do společnosti Dell po třech letech na pozici prezidentky společnosti Cisco Systems v Kanadě. Dříve zastávala obchodní a manažerské pozice v enterprise segmentu a segmentu infrastrukturních řešení společnosti Dell, předtím se 13 let podílela na řízení obchodních kanálů společnosti Bell Canada. Během své kariéry vždy prokazovala schopnost zpřehledňovat a zjednodušovat vztahy s partnery a zákazníky.

Partnerský program společnosti Dell Technologies je koncipovaný s ohledem na jednoduchost, předvídatelnost a ziskovost. Partneři volají po ještě větší předvídatelnosti obchodního vztahu. Z toho důvodu společnost Dell v jednotlivých regionech propojuje vztahy s distribučními partnery s hlavními obchodními týmy.

„Partneři jsou základem našich úspěchů, ke kterým přispívá nadšení a zápal celého týmu. Chci naslouchat a učit se a prostřednictvím našich partnerství dosáhnout toho, abychom poskytovali nejlepší řešení pro transformaci a digitálně orientovaný přístup k zákazníkům. Těším se, že budu moci dále stavět na našich dlouhodobých vztazích s partnery a pomáhat této skvělé firmě k dalším úspěchům,“ říká Rola Dagher.

Rola Dagher přebírá pozici po Joyce Mullen, která v červenci oznámila, že se po 21 letech ve společnosti Dell rozhodla svoji kariéru ve firmě ukončit.