Skupina Srovnejto má nového ředitele IT, stal se jím Stanislav Filipčík

Stanislav Filipčík

Na pozici Chief Technology Officer Skupiny Srovnejto přichází Stanislav Filipčík. Nově má na starosti implementaci IT systémů, správné testování z pohledu kvality i provoz všech technologických suplementů značek, které pod Skupinu Srovnejto spadají. Filipčík se stává také členem představenstva společnosti.

„Naším cílem je mít samozřejmě maximálně funkční veškeré systémy, které pomohou zákazníkům se dobře, rychle a velmi přehledně orientovat. Sáhli jsme si tedy po špičce v oboru a jsme rádi, že se Stanislav rozhodl připojit k našemu týmu. Vždy pro nás bude zákaznická spokojenost na prvním místě a Stanislav má za sebou úspěšné zkušenosti právě s tímto segmentem,“ popisuje generální ředitel Skupiny Srovnejto Jaroslav Gaisler.

Do Skupiny Srovnejto přichází Filipčík ze Zonky, kde pro skupinu PPF postavil peer-to-peer investiční platformu.

„Práce pro Skupinu Srovnejto je pro mě výzvou hned v několika oblastech. Teď je mým hlavním cílem transformace v technologickou firmu, nastavit fungující DevOps model, migraci do cloudu a integrace Salesforce,“ uvádí nový Chief Technology Officer Skupiny Srovnejto Stanislav Filipčík.

Před Zonky působil v několika startupech na pozicích projektového manažera, například i v Creative Dock. Vystudoval Fakultu informatiky na Masarykově Univerzitě v Brně.

TZ

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »