Srovnejto.cz posiluje o čtyři špičky v oboru

Srovnejto.cz jobs new

Skupina Srovnejto se rozšiřuje. Český tým společnosti posílili Martin Daneš, Josef Matějovič, Karel Šultes a Jan Bureš. Jejich úkolem bude rozvíjet dosavadní zaměření předního tuzemského internetového srovnávače a udělat z něj vedle platformy na porovnávání cen vybraných finančních produktů i partnera a rádce pro své zákazníky. Zkušenosti s analýzou trhu, poradenstvím, marketingem a hledáním obchodních příležitostí si nové posily přinášejí z mezinárodních firem, jakými jsou například Home Credit, ŠKODA AUTO a Union pojišťovna.

Martin Daneš, Chief Revenue Officer (CRO)

Martin Daneš posílil vedení Srovnejto.cz na pozici Chief Revenue Officer (CRO). Do Srovnejto.cz přišel z Union pojišťovny, kde strávil téměř deset roků, v posledních letech jako ředitel pro Českou republiku. I díky svým zkušenostem v pojišťovnictví bude jako CRO zodpovídat zejména za celou vertikálu pojištění. „Srovnejto.cz vnímám jako jedničku tuzemského trhu. Mým úkolem nyní bude posunout firmu ze špičkového porovnávače také na rádce, který bude své zákazníky bezpečně provázet světem financí. Cílem je, aby každá domácnost v České republice měla produkt porovnaný a sjednaný s námi,“ říká Martin Daneš.

Josef Matějovič, Head of Marketing

Na pozici marketingového ředitele posílil skupinu Srovnejto Josef Matějovič, který do firmy přišel z mezinárodního marketingového prostředí. Za sebou má vedení engagement platforem pro ŠKODA AUTO a realizaci brandových kampaní, jež se pravidelně lokalizovaly do více než 20 zemí světa. Coby bývalý vrcholový basketbalista a vícenásobný absolvent jednoho z nejnáročnějších cyklistických závodů světa L’Étape de Tour promítl svoji lásku ke sportu i do své kariéry. Jeho tým stál za kampaněmi zaměřenými na bezpečnost silničního provozu, podporu Tour de France a mistrovství světa v hokeji či motosportu. Spoluzaložil a vedl úspěšný celosvětový projekt We Love Cycling by ŠKODA, který dnes běží v 16 zemích světa. Matějovič v pozici Head of Marketing dostává na starost celý komunikační tým, se kterým nyní plánuje a nastavuje brandové a komunikační strategie včetně interní a externí komunikace. „Po sedmi letech práce pro ŠKODA AUTO jsem přijal výzvu být součástí rychle se rozvíjející firmy, která se chce profilovat jako důvěryhodný partner a spolehlivý pomocník pro všechny, kteří se potřebují zorientovat ve světě financí,“ říká Josef Matějovič.

Karel Šultes, Head of Customer Base and BI Analytics

Bohaté zkušenosti z oblasti pojišťovnictví má také Karel Šultes, jenž ve Srovnejto.cz nově vede BI analytické oddělení. „Tým Business Intelligence vytváří konsolidovaný reporting a dodává analýzy, které společnost podpoří v dalším rozvoji a našim klientům pomohou s lepší orientací v nabídce našich produktů a služeb,“ popisuje Karel Šultes. Na starost bude má také vytěžování báze klientů společnosti ze všech oblastí. Orientaci v oboru a znalosti si přináší především z firmy Home Credit, kde se v řízení obchodních rizik vypracoval z pozice analytika až do vrcholného managementu společnosti. Vedl také divizi Risk v Bělorusku a rozvoj Big Data v Rusku. Volný čas věnuje rodině a jízdě na kole. Nejlépe si odpočine při běhu a vaření piva.

Jan Bureš, Head of Product Mortgage

Rozvoj obchodních aktivit na poli bankovních produktů má nově na starost Jan Bureš, který do týmu Srovnejto.cz nastupil na pozici Head of Product Mortgage. Bureš přichází ze společnosti Edenred, v níž pracoval jako Business Excellence Manager pro region Střední Evropy a Blízkého východu. Na starosti měl strategické plánování, vedení business excellence iniciativ a obchodní rozvoj pro zaměstnanecké platformy. Na českém trhu jako Head of Checkout and Payments ve společnosti Mall Group zaváděl spuštění online odložených plateb a online revolvingových úvěrů. Zkušenosti má také se strategickými projekty především pro mezinárodní klienty ze sektorů finančních služeb a retailu. Jan Bureš je ženatý, má dvě děti a ve volném čase rád sportuje, cestuje a věnuje se fotografování.

TZ

@RadekVyskovsky