Subhi Brož je novým finančním ředitelem skupiny Thein

Thein Subhi Brož

Investiční skupina Thein má nového CFO. Stal se jím Subhi Brož, který dosud řídil českou větev česko-slovenského holdingu ECO-Investment. V Theinu bude vést akviziční tým a pomáhat managementu při integraci nových společností do skupiny. Vedle toho bude zainvestovaným společnostem asistovat s hospodařením a zvyšováním jejich výkonnosti a zisku.

„Prošel jsem mezinárodními auditorskými a finančními skupinami i lokálními úspěšnými společnostmi. Do Theinu bych chtěl přinést nové nápady a praktické zkušenosti z velkých korporací i malých firem,” říká ke svému přestupu do investiční skupiny Thein Subhi Brož.

Subhi Brož má s vyšším managementem přes 20 let zkušeností. Začínal v KPMG, poté působil coby projektový manažer v Credit Suisse. V 31 letech se stal CEO jedné z největších libereckých softwarových firem Inisoft. Následně přesídlil do zemí bývalé Jugoslávie, kde dokončil úspěšnou restrukturalizaci dvou největších balkánských papíren. Posledních deset let pak byl výkonný ředitel v již zmíněném holdingu ECO-INVESTMENT.

“Subhi Brož skvěle doplnil náš tým. V naší práci je velmi důležitá excelentní finanční analýza i ekonomická kontrola a podpora. V tom je Subhi zkušeným expertem. Jeho praktický pohled a vyjednávací schopnosti to výborně doplňují. Rozhodně se těším na naší spolupráci!“ dodává CEO skupiny Thein Jana Moravová.