TCL Europe jmenuje Ying Cai manažerkou pro produktový marketing

Ying Cai

Společnost TCL Electronics oznámila, že jmenovala Ying Cai manažerkou pro produktový marketing a GTM (Go To Market) ve společnosti TCL Europe pro segment MDA & SDA. Ying Cai má více než osmiletou zkušenost ve vývoji produktů a marketingu u spotřební elektroniky v segmentu MDA na evropském trhu. Ying Cai žije v Paříži a její nová role bude řídit evropskou strategii TCL pro segment MDA & SDA.

“Jsem ráda, že se mohu připojit ke společnosti TCL Europe a rozvíjet strategii GTM pro velké domácí spotřebiče, jako jsou chladničky, automatické pračky, a zařízení IoT, jako jsou vysavače a čističky vzduchu. TCL poskytuje služby a vyváří produkty, se kterými se snadno pracuje a které kombinují výkonné technologie a atraktivní design s cílem vytvářet vlastní chytrý ekosystém, který může být řízen pomocí vlastní aplikace TCL Home. Prioritou TCL je pomocí inteligentních zařízení vytvářet chytřejší životní styl. Cítím se být poctěna novou příležitostí,” komentuje, Ying Cai, TCL Europe.

Ying Cai začala svoji kariéru po absolvování IÉSEG School of Management u Haier Europe, kde zastávala pozici produktové manažerky spotřební elektroniky pro Evropu. Následně přešla na pozici produktové manažerky pro velké domácí spotřebiče u jmenované společnosti pro francouzský trh. Nyní nastoupila na pozici manažerky TCL Europe pro produktový marketing a GTM v segmentu MDA&SDA.

Přestože je TCL vnímána především jako značka televizorů, již delší dobu tato značka prodává širokou řadu velkých domácích spotřebičů po celém světě. Na evropském trhu TCL v dubnu tohoto roku představila několik modelů chladniček, automatických praček, čističek vzduchu a robotických vysavačů. Mise společnosti je umožňovat chytřejší životní styl pomocí inovativních technologií. Strategie TCL Europe je ve dvou krocích následující:

Nejprve uvést na evropský trh chytrá domácí zařízení. TCL investuje své úsilí do dvou kategorií: velké domácí spotřebiče a chytrá propojená zařízení.

Následně vytvořit spojující platformu systému chytré domácnosti a všechny domácí produkty internetu věcí se značkou TCL propojit. To umožní zákazníkům žít rychleji, efektivněji a chytřeji.

Ambicí TCL je poskytovat rostoucí řadu domácích spotřebičů se snadným ovládáním, tak aby lidé mohli dosáhnout na ideální domácí prostředí v integrovaném a plně propojeném ekosystému.

TZ

@RadekVyskovsky

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »