V průzkumu oblíbenosti zaměstnavatelů zvítězila Škodovka

Randstad Employer Brand Research

Škoda Auto letos obhájila vítězství v českém kole mezinárodního průzkumu atraktivity zaměstnavatelů Randstad Employer Brand Research. V letošním roce hodnotilo přitažlivost jednotlivých společností téměř 5000 respondentů, kteří vybírali mezi 150 tuzemskými společnostmi ze soukromého sektoru. Cena Randstad Award se globálně uděluje již dvacet let, v České republice proběhl třetí ročník.

Randstad Employer Brand Research je největší globální průzkum oblíbenosti zaměstnavatelů ze soukromého sektoru. Letos se konal již po dvacáté, české kolo bylo vyhlášeno potřetí. Průzkum, jehož se účastní široká veřejnost, každoročně probíhá ve více než 30 zemích světa. Cílem je zjistit preference, motivace a další důležitá kritéria při výběru zaměstnavatele. V rámci průzkumu se hodnotí například dobrá pověst a stabilita firmy, přístup k moderním technologiím, potenciál kariérního růstu, finanční ohodnocení, nejrůznější firemní benefity nebo možnost spojení osobního a profesního života.

Letošního ročníku se v rámci České republiky zúčastnilo 4 742 respondentů ve věku 18 až 65 let, kteří vybírali nejlepší zaměstnavatele z celkem 150 firem působících v tuzemsku. Automobilku Škoda Auto jako absolutního vítěze ankety respondenti nejvíce oceňovali za používání nejmodernějších technologií, finanční stabilitu a vysoké mzdové ohodnocení doplněné o řadu benefitů.

Škoda Auto pravidelně vítězí i v dalších anketách a studiích hodnotících atraktivitu zaměstnavatelů. Letos mladoboleslavská automobilka získala první místo v průzkumu TOP Zaměstnavatelé. Obhájila tak loňské prvenství v oblasti Automobilový a strojírenský průmysl a zvítězila i v nové specializované kategorii za konkrétní projekt z oblasti HR marketingu. V loňském roce byla Škoda Auto opět vyhlášena vítězem prestižní soutěže Czech TOP 100. Kromě absolutního vítězství byla mladoboleslavská automobilka zvolena číslem jedna také v kategorii Česká značka. V minulém roce Škoda Auto získala již pošesté první místo v hodnocení studentů technických oborů v průzkumu společnosti Universum.

Sára Kubelková
JOBS

CEO TeeTime nově Sára Kubelková

V čele společnosti TeeTime SE stojí aktuálně Sára Kubelková, mladá ambiciózní žena s jasnou vizí vybudovat zcela nové inovativní prostředí odpovídající potřebám golfistů a prosadit

Číst dále »