VMware posiluje manažerský tým v regionu EMEA

VMware EMEA

Společnost VMware oznámila jmenování Sylvaina Cazarda do funkce viceprezidenta centrální části regionu EMEA, v níž nahradí Luigiho Freguiu. Postup Luigiho Fregui na pozici generálního ředitele a viceprezidenta pro region EMEA byl oznámen v listopadu 2019 jako součást přesunu odpovědnosti za globální řízení prodeje z Maurizia Carliho na dřívějšího ředitele regionu EMEA Jean-Pierra Brularda.

Sylvain Cazard v uplynulých dvou letech úspěšně řídil divizi softwarově definovaných datových center (SDDC) po předchozím tříletém působení ve funkci ředitele francouzské pobočky a několika letech na pozici obchodního manažera pro globální zákazníky. Nyní bude odpovědný za obchodní růst, prodej a provoz v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Rusku a zemích SNS, Izraeli a východní Evropě.

Divizi SDDC v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) po Sylvainu Cazardovi převezme Nick Cross. Nick Cross má více než 20 let zkušeností z manažerských pozic ve společnostech Oracle, Dell/EMC, Pillar Data Systems a Morse, nejnověji vedl tým HCI společnosti VMware v regionu EMEA.

„Chtěl bych poděkovat Sylvainovi za vynikající práci při řízení naší divize SDDC v uplynulých dvou letech, kdy se jí dařilo úspěšně využívat obchodní příležitosti v segmentu HCI. Zanechávám region CEMEA ve velmi schopných rukou a těším se na další spolupráci s ním v jeho nové roli,“ řekl Luigi Freguia, generální ředitel a viceprezident pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).