Zuzana Jiránková povede v Kogi CON projekty transformace firemní kultury

Zuzana Jiránková

Tým Kogi CON posiluje v roli seniorního konzultanta Zuzana Jiránková. Na starosti bude mít projekty transformace firemní kultury a rozvoj individuality i týmů.

Podílela se na řadě změnových projektů, zaváděla kompletní paletu procesů HR a interní komunikace, vedla transformace a reorganizace společností. V České spořitelně jako ředitelka odboru vzdělávání a profesního rozvoje postavila jednotnou strategii vzdělávání pro celou finanční skupinu České spořitelny. Ve Skansce se jako členka představenstva podílela na projektu restrukturalizace a transformace společnosti. V Alze byla zodpovědná za nastavení personálních procesů v oblasti logistiky. Poslední dekádu působila v roli konzultanta, kouče a mentora.

Zuzana má velké zkušenosti především v oblasti HR, diverzity a udržitelnosti. Oblasti řízení lidských zdrojů se věnuje od roku 1998. Postupně se začala věnovat také oblastní CSR a komunikaci. Od roku 2011 spolupracuje také s nestátními neziskovými organizacemi, působila například jako výkonná ředitelka Otevřené společnosti u Nadace OPS George Sorose. Vystudovala žurnalistiku na Literární akademii Josefa Škvoreckého.

TZ

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »