Filip Korbel novým obchodním ředitelem společnosti ANECT

  • od
Filip Korbel

Společnost ANECT posiluje svůj obchodní tým. Od září 2020 nastupuje na pozici obchodního ředitele společnosti Filip Korbel. Ve své nové roli bude zodpovědný především za plnění obchodních cílů a obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. Podílet se bude i na celkovém strategickém směřování společnosti ANECT v souladu s technologickými trendy a potřebami trhu. V minulosti působil Filip Korbel mimo jiné ve společnostech Stickfish, Altron či IBM.

Filip Korbel má mnohaleté obchodní a manažerské zkušenosti, které nasbíral v oblastech IT/ICT sektoru. V roce 2003 založil firmu specializující se na virtualizaci desktopů, kterou po devíti letech prodal společnosti Altron. V té následně působil ve funkci ředitele prodeje a člena představenstva. Od roku 2015 byl obchodním ředitelem mid-market segmentu v technologické společnosti IBM.

Jako obchodní ředitel společnosti ANECT bude zodpovědný za plnění obchodních cílů a obchodní strategii firmy, dále za rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. Rovněž se bude podílet na vzniku nových služeb. „Pozice obchodního ředitele je pro ANECT klíčová a v tak konkurenčním prostředí, kterým ICT bezesporu je, jsme hledali silného leadera se schopností spojovat business a technologie, který vhodně doplní management firmy a pomůže nám v dalším růstu. Filip a jeho tým se budou soustředit na rozvoj v oblastech kyberbezpečnosti, automatizace datových center a služeb nad moderní IT infrastrukturou. Věřím, že Filipova energie a zkušenosti budou pro ANECT přínosem,“ uvádí k nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti ANECT.

„Pracujeme ve stále více rostoucím oboru, který i s ohledem na celosvětové dění rapidně akceleruje. Ukazuje se, že transformaci neřídí pouze velké konzultační firmy nebo transformační manažeři, ale například i malá virová buňka. Co zůstává důležité, je umění vypořádat se s těmito novými výzvami, vyhledávat v nich nové příležitosti a chránit business před dalšími hrozbami, třeba za pomoci našich služeb. Tam je právě síla ANECTu. V bezpečnosti IT a akceleraci díky technologiím a chytrým službám,“ říká Filip Korbel.

Filip Korbel má partnerku, dvě děti, rád vaří a peče koláče. Je amatérským běžcem a chce si splnit svůj cíl ve skyrunning maratonu.

Napsat komentář