Jednatelkou CGM ČR se stala Zuzana Jandorová

Zuzana Jandorová

Od ledna zastává funkci jednatelky společnosti CompuGroup Medical ČR Mgr. Zuzana Jandorová. Doposud se v CGM ČR více než 6 let věnovala HR na pozici HR Business Partner CZ&SK. Problematika lidských zdrojů zůstane i nadále hlavní náplní nové jednatelky, v rámci které se především zaměří na budování firemní kultury CGM jako společensky odpovědné firmy, podporu a rozvoj stávajících zaměstnanců a jejich dlouhodobé působení v řadách CGM.

Mgr. Zuzana Jandorová působí v CGM ČR od roku 2012. Během té doby vytvořila například ojedinělý interní vzdělávací systém CGM ACADEMY a e-learningové vzdělávání zaměstnanců, vedla HR projekty či se rovněž podílela na nastavení Systému managementu služeb. Od 1. ledna 2019 nově zastává také pozici jednatelky. „Pro společnost CGM je spokojenost, loajálnost a růst zaměstnanců naprostou prioritou. Je to jeden ze základních strategických cílů a úkolů. Spojení funkce jednatelky a HR Business Partnera ‘do jednoho‘ tuto skutečnost jen potvrzuje,“ říká Mgr. Zuzana Jandorová.

V oblasti lidských zdrojů se Jandorová pohybuje již od roku 1994. Za tu dobu působila v několika zahraničních i tuzemských společnostech, ve kterých kromě HR pozic zastávala funkce také v top managementu. Od roku 2007 se věnuje HR v oblasti IT. „Dobře vedené HR procesy a HR oddělení spojené se strategií firmy mohou zásadním způsobem měnit danou společnost. Posouvat ji a činit jedinečnou mezi ostatními na trhu práce. Ve světě IT nemají firmy k dispozici nic jiného než lidskou kreativitu, nápady, lidi obecně. Odchod každého z nich je ve většině případů ztráta a problém. Neodchází pouze člověk, ale i know-how. V případě CGM také člen rodiny,“ uzavírá Jandorová.