Margot Lannoy je vedoucí prodeje v Panasonic Connect Europe pro ČR

Margot Lannoy

Společnost Panasonic Connect Europe jmenovala Margot Lannoy novou vedoucí prodeje pro Benelux, DACH a východní Evropu v rámci své divize Mobile Solutions.

Na pozici, kterou dříve zastával Steven Vindevogel, ředitel Panasonic Mobile Solutions Europe, se Lannoy zaměří na zavádění služeb, jako jsou TOUGHBOOK Solutions, Revive a řešení 5G konektivity, zákazníkům a potenciálním zákazníkům v regionech Beneluxu, DACH a východní Evropy.

Lannoy poprvé nastoupila do Panasonic TOUGHBOOK v roce 2011 jako Key Account Manager v Belgii, kde byla zodpovědná za projekty v oblasti veřejných služeb, dopravy a logistiky. V roce 2017 byla Margot povýšena na pozici Country Manager pro Benelux, kde se zaměřila na rozšíření partnerské sítě Panasonic TOUGHBOOK a zvýšení jejího podílu na regionálním trhu.

„Jako vedoucí prodeje v Beneluxu, DACH a východní Evropě se zaměřím především na to, abych zajistil, že zákazníci a potenciální zákazníci ve všech regionech a sektorech budou mít přístup k našim špičkovým odborným znalostem a špičkovým odolným, modulárním mobilním zařízením, která splňují jejich požadavky. Panasonic TOUGHBOOK pomáhá moderním mobilním pracovníkům vyniknout ze dne na den a uskutečňovat udržitelné a spolehlivé investice do budoucnosti,” komentuje Lannoy.

TZ