Marketing a PR pro divizi ProAV&Broadcast u Panasonic Connect ve střední Evropě nově vede Branislav Šimkanin

Branislav Šimkanin

Novým marketingovým a PR manažerem divize ProAV&Broadcast společnosti Panasonic Connect pro region střední a východní Evropy se stal Branislav Šimkanin, dosavadní Sales Manager produktů ProAV v tomto regionu. Pozici přebírá od Hany Grůzové, která si ponechává vedení marketingu a PR u divize Visual. Branislav Šimkanin zároveň zůstává i na pozici Sales Managera a bude nadále úzce kooperovat s Hanou Grůzovou na podpůrných aktivitách pro obě divize v zemích střední a východní Evropy.

„Věříme, že propojení obchodu s marketingem a PR povede k zajímavějším příležitostem, jak prezentovat produkty Panasonic Connect z oblasti profesionální AV techniky a broadcastingu. Branislav Šimkanin je v přímém kontaktu s našimi klienty a dokáže zprostředkovat zajímavé případové studie v tomto slibně se rozvíjejícím segmentu,“ říká Petr Likeš, country manager společnosti Panasonic Connect pro střední a východní Evropu. Nové pozice se Branislav Šimkanin ujal od dubna 2024.

Branislav Šimkanin působí ve společnosti Panasonic Connect 26 let, od roku 2005 je obchodním manažerem pro profesionální audiovizuální techniku a vysílací technologie. Zajišťoval například zakázky na moderní odbavovací systémy pro velké komerční televize v České republice a na Slovensku nebo vybavení univerzitních učeben profesionálními kamerami.

TZ