Martina Blahová přichází do vrcholového vedení cestovní kanceláře Travel Family

Martina Blahová

Vrcholové vedení cestovní kanceláře Travel Family posílila Martina Blahová, dlouholetá generální ředitelka Holdingu STUDENT AGENCY a RegioJet a zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu a dopravy. Od 1. června nově zastává pozici generální ředitelky Travel Family. Cestovní kancelář bude řídit společně s výkonnou ředitelkou Blankou Hrubou. Cílem posílení top managementu je další strategický růst a rozvoj aktivit Travel Family. Ta zastřešuje tradiční významné značky dovolenkového cestování, jako jsou Vítkovice Tours, Viamare, VTT nebo Kovotour plus.

Travel Family je jedničkou na trhu u pobytových zájezdů do Chorvatska, její doménou jsou také zájezdy do Řecka a do dalších přímořských destinacích. Cestovní kancelář reportuje letos rekordní sezónu a prodeje rostou do všech destinací.

Martina Blahová stála v minulosti u rozjezdu řady klíčových aktivit Holdingu STUDENT AGENCY a RegioJet. Například v roce 2011 měla na starost start provozu vlaků RegioJet – největšího soukromého provozovatele vlakových spojů ve střední Evropě. Dále řídila letenkový byznys STUDENT AGENCY nebo rozjezd projektu Dovolena.cz. V roce 2020 byla také u startu nového hotelového řetězce RegioJet Hotels. Všechny tyto aktivity znamenaly průlom na trhu a vedle pozitivních obchodních výsledků přinesly také revoluční změny ve službách pro zákazníky.

Před Holdingem STUDENT AGENCY a RegioJet pracovala Martina Blahová na manažerských pozicích také v nadnárodních cestovních kancelářích. Opakovaně se Martina Blahová umístila v žebříčku nejvýznamnějších manažerek Česka.

„Do Travel Family přicházím za novými výzvami. Mým cílem je posílit další rozvoj a pozici této tradiční úspěšné cestovní kanceláře na trhu v České republice. Travel Family a její značky, jako například Vítkovice Tours, je dlouhodobě jedničkou u zájezdů do Chorvatska a do oblasti Jaderského moře. Patří mezi největší cestovní kanceláře v Česku. Naším společným cílem je dále budovat pozici Travel Family a realizovat strategii dalšího růstu. Proto budeme pokračovat v rozvoji nejen současného portfolia produktů, představovat novinky u zájezdů na Jadran, ale připravujeme i zásadní rozšíření nabídky do dalších populárních destinacích. A to nejen v Evropě,“ říká Martina Blahová, nová generální ředitelka cestovní kanceláře Travel Family.

Martina Blahová bude cestovní kancelář Travel Family řídit společně s Blankou Hrubou, výkonnou ředitelkou. Ta k tomu dodává: „Nárůst našich aktivit a nabídka nových produktů a destinací vyžadují další posílení manažerského týmu. Jsem ráda, že Martina přichází do vedení firmy a společně se zaměříme jak na další obchodní rozvoj, tak na poskytování špičkových služeb pro stále více klientů v rekordním počtu destinací.“

TZ