Novým obchodním ředitelem iBusiness Thein se stal Matyáš Rezek

Matyáš Rezek

Společnost iBusiness Thein letos roste a na pozici nového obchodního ředitele vítá Matyáše Rezka, který do vedení obchodního týmu přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti obchodu i hluboké znalosti Apple technologií. Ve své nové funkci se postará o činnosti zahrnující komplexní strategii i následnou realizaci obchodních záměrů.

Matyáš Rezek přichází ze společnosti iSTYLE CZ s.r.o., kde od roku 2015 zastával různé vedoucí pozice. Pod jeho vedením se firma obchodně soustředila nejen na dodávku produktů, ale také na jejich integraci s firemními sítěmi či podnikovými aplikacemi.

„S iBusiness Thein sdílíme podobné hodnoty, a proto jsem opravdu rád, že se mohu podílet na dalším růstu. Rád bych pokračoval především v intenzivní spolupráci s technickým týmem, díky které můžeme firmám nabídnout plnohodnotné řešení systémové integrace Apple platformy prakticky do jakéhokoliv prostředí,” komentuje Matyáš Rezek, nový obchodní ředitel iBusiness Thein, svůj příchod do společnosti, a doplňuje: „Zaměřit se chci také na další rozvoj obchodní strategie, zlepšení zákaznických služeb, optimalizaci prodejních kanálů a budování pevných partnerství.”

Tržby za zboží a služby společnosti iBusiness Thein překročily v prvním čtvrtletí tohoto roku 100 milionů Kč. Nedávno také představila dobudování silného technického týmu a spuštění zákaznického portálu. Matyáš Rezek na pozici nahrazuje dosavadního obchodního ředitele, Petra Kubíčka, který pro společnost bude dále příležitostně fungovat jako konzultant.

TZ