Peter Halmo ředitelem slovenské pobočky a přímého prodeje pro ČR a SR

Peter Halmo

Společnost Xerox v únoru oznámila jmenování Petera Halma ředitelem slovenské pobočky a přímého prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Cílem této změny je zvýšení podílu firmy na trhu a posílení vztahů se zákazníky.

Peter Halmo přebírá řízení slovenské pobočky a povede rovněž přímý prodej v České republice i na Slovensku. Cílem je zvýšit podíl na trhu ve všech obchodních liniích. Peter Halmo tak pokračuje v dlouhodobě nastavené strategii Xeroxu, který je na trhu lídrem v oblasti tiskových služeb.

„Máme silné produktové portfolio a díky spolupráci s našimi obchodními partnery máme dobrou pozici pomoci těmto společnostem v jejich digitální transformaci,“ uvedl Peter Halmo, Director of Slovakian Operations & Director of the Direct Sales for CZ/SK. „Těším se na výzvu ještě více posílit naši pozici na trhu.“

Od září 2017 působil Peter Halmo jako obchodní ředitel pro Slovenskou republiku, kde se zaměřil na nárůst prodeje a pozice spoločnosti Xerox na Slovensku. Do týmu Xerox přinesl bohaté zkušenosti z oblasti obchodu z předcházejících zkušeností ve společnostech IBM a Lexmark.

„Dosavadní manažer slovenské pobočky Jaroslav Slováček odešel po neuvěřitelných 42 letech v Xeroxu do zaslouženého důchodu a předání jeho agendy Peterovi bylo jasnou volbou. Peter v uplynulém roce prokázal, že má hodně manažerských zkušeností,“ řekla Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Jeho zkušenosti vytvářejí příležitost zvýšit náš podíl na trhu, udržet a ještě posílit výborné zkušenosti zákazníků s našimi službami.“