Šéfem IT v BDO Česká republika se stal Jiří Kubašta

Jiří Kubašta

Mezinárodní poradenská společnost BDO má nového IT ředitele (CIO), Jiřího Kubaštu (51). Jiří Kubašta je zkušený expert na technologie a online komunikaci, jeho hlavními úkoly bude rozvoj digitalizace firmy a podpora při technologických inovacích služeb pro klienty.

IT služby pro zvýšení efektivity a podporu byznysu

Do profesního života Jiřího Kubašty patří vedení rozsáhlých projektů v oblasti IT, technologií a telekomunikací, také řízení digitálních a IT týmů a správa korporátních webových stránek a sociálních médií. S těmito oblastmi má Jiří více než dvacet let zkušeností z manažerských pozic velkých společností. „Mým prvním úkolem na nové pozici bude rozšířit digitální technologie pro podporu firemních procesů pro větší efektivitu. IT by mělo dobře znát své zákazníky a ve spolupráci s nimi hledat, navrhovat a dodávat řešení pro maximální podporu byznysu. Proto pro ně chci vytvořit digitální produkty, které budou spolehlivé, dostupné a budou nabízet rychlou uživatelskou podporu,“ říká Jiří Kubašta, nový IT ředitel poradenské společnosti BDO.

Vzdělání a pracovní zkušenosti

Jiří Kubašta vystudoval Jadernou a fyzikálně inženýrskou fakultu Českého vysokého učení technického v Praze. Přechozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti T-Mobile, kde působil jako šéf digitálního týmu a online-komunikace, a především v Sazce, ve které zastával post ředitele technologií a výzkumu. Jiří hovoří plynně anglicky a rusky a ve volném čase se věnuje své rodině a sportu – běhu nebo parašutismu.