Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA)

Daniela Idi

Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro region EMEA. Daniela přichází ze společnosti Lenovo, kde pracovala od roku 2020 jako ředitelka marketingu pro spotřebitele a teritoria v regionu EMEA a globální ředitelka marketingu pro prémiové spotřebitele. Daniela Idi přináší na tuto pozici bohaté zkušenosti, neboť posílila marketingovou nabídku společnosti Lenovo pro spotřebitele, vybudovala prémiovější hodnotu společnosti a urychlila obchodní růst ve všech nabídkách produktů a služeb.

Ve své funkci ve společnosti Motorola bude Daniela Idi hrát klíčovou roli při zlepšování strategické obchodní cesty společnosti, poskytování jedinečné hodnoty značky pro její zákazníky a partnery a rozvíjení obchodních ambicí společnosti Motorola. Společnost Motorola potvrzuje svou růstovou cestu v regionu EMEA, kde očekává růst v rámci ukončení obchodního roku 2024 a s výhledem na rok 2025 chce upevnit svoji pozici na trhu na všech trzích.

Společnost Motorola je součástí skupiny Intelligent Devices Group společnosti Lenovo a zahrnuje obchodní jednotku PC a chytrých zařízení a skupinu Mobile Business Group. Její portfolio produktů, řešení, softwaru a služeb sahá od osobních počítačů a chytrých telefonů až po inteligentní spolupráci a řešení rozšířené a virtuální reality (AR/VR).

„Jsem nadšená, že se mohu připojit k marketingovému týmu Motorola EMEA v takovém klíčovém období na cestě značky,” řekla Daniela Idi. „Poté, co jsem během uplynulých čtyř let sledovala úspěch značky Motorola z mé pozice ve společnosti Lenovo, jsem přesvědčena, že značka je v nejsilnější pozici, aby pokračovala ve svém vzestupném růstu, a to díky hvězdné nabídce zařízení, špičkovému přístupu k inovacím a jedinečným partnerstvím, jako například s Pantone Colour Institute. Těším se, že budu moci využít své zkušenosti z technologického a lifestylového sektoru a svou vášeň pro chytré telefony a budovat tak současnou pozici společnosti Motorola jako lídra v tomto odvětví.”

Před společností Lenovo Daniela pracovala v nadnárodních společnostech v segmentu módy a luxusu (LVMH Group, Coty Inc., Luxottica Group) a nedávno v technologickém sektoru, kde od roku 2016 pracovala na vývoji strategických marketingových přístupů v kategoriích PC a chytrých telefonů.

TZ