Tech Data posiluje divizi IBM, přichází Simona Tomaníková

Simona Tomaníková

Tech Data – A TD SYNNEX Company posiluje divizi IBM. Do pozice IBM SW Business Development Manager nastupuje Simona Tomaníková. Její klíčovou zodpovědností bude péče o základnu Tech Data partnerů pro IBM.

Simona Tomaníková má zodpovědnost za řízení a rozvoj vztahů s partnery, a to především v oblasti softwarového portfolia IBM. K dalším neoddělitelným úkolům patří rozvoj obchodní strategie vendora a její přizpůsobení specifikům lokálního tuzemského trhu. Kromě dlouhodobých strategií ovšem bude Simona Tomaníková v kontaktu s partnery a jejich požadavky i na každodenní bázi.

Simona nastupuje s vynikající kvalifikací a bohatými zkušenostmi právě s rodinou řešení IBM, které získala na stejné pozici ve slovenské pobočce Tech Data a rovněž během svého sedmiletého působení ve společnosti IBM Slovakia.

Ve svém volném čase Simona ráda sportuje (fitness, běh, kolo, plavání, volejbal) a věnuje se keramice. Jako dobrovolnice pracuje ve sdružení Mareena, které se zaměřuje na pomoc cizincům v integraci do slovenského prostředí.

TZ

@RadekVyskovsky

TOP 5 nejžádanějších benefitů
JOBS

Revoluce v benefitech se nekoná

I navzdory obavám z dopadu vládního konsolidačního balíčku na oblast zaměstnaneckých benefitů k žádnému kritickému scénáři nedošlo a očekávané plošné snižování benefitů se nekonalo. Nedošlo

Číst dále »