Tewfik Sabongui se stává novým generálním ředitelem společnosti Colliers pro Českou republiku a Slovensko

Tewfik Sabongui

Společnost Colliers, přední poskytovatel diverzifikovaných profesionálních služeb v oblasti komerčních nemovitostí a správy investic, oznámila významnou personální změnu. Tewfik Sabongui, současný generální ředitel české pobočky Colliers, rozšíří své kompetence a převezme vedení i slovenského zastoupení této významné realitní společnosti. Richard Urvay, současný výkonný ředitel společnosti Colliers na Slovensku, opustí svou pozici do konce dubna, aby převzal novou roli na straně klienta.

Tewfik Sabongui v oboru platí za uznávaného špičkového manažera s více než 24 lety zkušeností na realitním trhu v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením provozu a transakcí v celém regionu střední a východní Evropy nastavil a implementoval strategie, které umožňují propojovat příležitosti, platformy a klienty. Jako odborník na kapitálové trhy, pronájem kanceláří, developerské poradenství a realizaci fúzí a akvizic v České republice a na Slovensku Tewfik Sabongui úzce spolupracuje s leasingovými, poradenskými a investičními odděleními ve firmách s cílem získávat a rozvíjet obchody i vztahy s klienty.

„Jsem přesvědčena, že díky svým bohatým zkušenostem a vizi se Tewfik bude i nadále soustředit na činnosti, které posílí naši přítomnost na trhu, zajistí vynikající služby pro naše klienty a také k nám přilákají další talenty. Zároveň bych chtěla Richardovi Urvayovi po téměř pěti letech vedení slovenské pobočky Colliers poděkovat za jeho nasazení a nadšení a popřát mu vše nejlepší v jeho další profesní kariéře,“ říká Monika Rajska-Wolinska, výkonná ředitelka společnosti Colliers pro region střední a východní Evropy.

Tewfik Sabongui ke svému jmenování uvedl: „Mým cílem a prioritou je navázat na úspěch, kterého Richard a náš slovenský tým dosáhli, a využít této příležitosti k posílení česko-slovenských vztahů a společných zájmů. Společně budeme pokračovat v budování silné pozice Colliers na trhu v obou zemích, využívat sdílené obchodní příležitosti ve prospěch našich klientů a rozšiřovat rozsah našich služeb.“

„Při odchodu z Colliers bych rád vyjádřil své nejhlubší poděkování za inspiraci, podporu a společné úspěchy, které jsme zažili nejen na Slovensku, ale i v celém regionu střední a východní Evropy. Pracovat pro společnost Colliers mi bylo opravdovým potěšením. Mám velkou radost, že Tewfik Sabongui souhlasil s vedením obou poboček. Navíc jsem přesvědčen, že Tewfik odhalí a využije plný potenciál synergií obou zemí,“ komentoval personální změny Richard Urvay.

TZ