Jan Frydrych personálním ředitelem pro projekt INDIA 2.0

Jan Frydrych

Jan Frydrych bude od 1. dubna 2019 ve funkci personálního ředitele v rámci projektu „INDIA 2.0“ koncernu Volkswagen, který vede značka ŠKODA. Zkušený manažer bude v této funkci, společně s nově založeným manažerským týmem, zodpovědný za řízení lidských zdrojů a za implementaci personální strategie v rámci projektu „INDIA 2.0.“ Zároveň bude také zodpovědný za spolupráci se sociálními partnery a využití personálních synergií mezi koncernovými značkami na indickém trhu.

40letý manažer bude přímo podřízený Gurpratapu Boparaiovi, Managing Directorovi společnosti ŠKODA AUTO India Private Ltd. a Volkswagen India Private Ltd. (VWIPL).

Frydrych působí ve společnosti ŠKODA AUTO od roku 2004. Svou kariéru zahájil v oblasti prodeje a marketingu. Od roku 2007 zastával vedoucí pozice v oblasti lidských zdrojů a od té doby pracoval jak v České republice, tak i v zahraničí. Po návratu ze svého působení ve společnosti Volkswagen China Investment Co., se v roce 2015 se stal vedoucím Náboru a personálního marketingu společnosti ŠKODA AUTO. Od září 2016 je zodpovědný za řízení personalistiky v závodě Kvasiny. V rámci SUV ofenzívy byl závod významně modernizován a rozšířen. Pod Frydrychovým vedením vzrostl počet zaměstnanců o 3 000. V Kvasinách jsou v současné době vyráběny SUV modely ŠKODA KODIAQ a ŠKODA KAROQ a vlajková loď značky ŠKODA SUPERB.