Novým obchodním ředitelem SECURITAS ČR je Michal Kubín

Michal Kubín

Vedení největší bezpečnostní agentury v ČR hlásí změny. Jejím novým obchodním ředitelem se stává Michal Kubín (48). Vystřídá stávající obchodní ředitelku Martinu Němcovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Michal Kubín, manager s více než dvacetiletou manažerskou praxí, přichází do společnosti Securitas z pozice změnového managera a CEO společnosti Tesla Lighting. „Na práci pro největší bezpečností agenturu v ČR se velmi těším a vnímám ji jako výzvu,“ říká Michal Kubín a dodává: „Bezpečnostní sektor prochází v posledních letech zásadními změnami a stále výraznější role hrají technologie. Jako jeden ze svých hlavních úkolů proto vidím v komunikaci se stávajícími i novými klienty a prosazování pokročilých řešení při ochraně jejich projektů.“

Michal Kubín vystudoval statistiku a management na VŠE v Praze. Doposud působil ve společnostech Intertek, Telf AG, Oresi, Tesla Lighting. Odtud má bohaté zkušenosti s navrhováním a zaváděním nových obchodní procesů a také se změnovým managmentem. Jeho specializací jsou krátko a střednědobé transformační projekty. Michal Kubín je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje samurajskému sportovnímu šermu kendo.

TZ