Patrik Kajúch je novým obchodním ředitelem eD system pro Slovensko

Patrik Kajúch

IT distributor eD system má nového obchodního ředitele. Do čela slovenského obchodu se s příchodem nového roku postavil Patrik Kajúch, zkušený manažer z oblasti IT a distribuce.

Patrik Kajúch přichází na pozici slovenského obchodního ředitele s více než 20letou zkušeností z oblasti IT distribuce, díky čemuž přináší veškerou potřebnou odbornost. Jako zkušený manažer z oboru disponuje detailní znalostí prodejního řetězce i potřeb zákazníků na Slovensku. Do čela obchodu eD system oficiálně nastoupil 7. 1. 2021 a nahradil tak svého předchůdce Daniela Žilinského, který na pozici slovenského obchodního ředitele působil od roku 2019.

Dle slov výkonného ředitele eD Petra Slouky tímto krokem nedochází k žádným dalším organizačním změnám a Patrik Kajúch přebírá úkony obchodního ředitele v plném rozsahu. Mezi jeho hlavní pracovní úkoly bude patřit rozvoj slovenského obchodního týmu, prorůstové obchodní aktivity nebo orientace na projektové celky distributora eD system.

„Výběru nového lídra slovenského obchodu jsme věnovali posledních pár měsíců a jsem moc rád, že se nám podařilo najít zkušeného člověka s odborností, která odpovídá dané pozici. Pevně věřím, že Patrik bude skvělou posilou pro náš tým a posune úroveň slovenského obchodu zase na další level,“ vyjádřil se k novému kolegovi Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

Patrik Kajúch je zkušeným manažerem z oblasti IT distribuce a disponuje detailní znalostí IT trhu i prodejního řetězce na Slovensku. Působí jako odborný poradce pro IT B2B a státní sektor, a do eD přichází s 20letou zkušeností z manažerských pozic ze společnosti Asbis. Díky svému předchozímu působení má na distribučním trhu vybudováno silné jméno.