Petra Šebo manažerkou marketingu a nepřímého prodeje pro ČR

Petra Šebo

Společnost Xerox oznámila k prvnímu lednu tohoto roku jme-nování Petry Šebo do pozice Indirect Business and Marketing Manager společnosti Xerox pro Českou republiku.

V nové pozici odpovídá Petra Šebo za komplexní marketingové, komunikační a nepřímé ob-chodní strategie společnosti Xerox v České republice. Má za cíl posílit partnerskou síť a zvý-šit tržní podíl společnosti, a to zejména v segmentu středních firem.

V Xeroxu působí Petra Šebo téměř pět let na pozici PR and Marketing Communication Manager pro český a slovenský trh. Do společnosti přináší více než 20 let zkušeností v oblasti telekomunikací se specializací na zákaznický servis, logistiku, vývoj produktů, prodej v segmentu menších a středních firem a samozřejmě komunikaci a marketing.

„Petřino strategické myšlení společně s její schopností vést lidi a motivovat je k tomu, aby byli ještě lepší, jsou přesně to, co nyní na pozici manažera nepřímého prodeje potřebujeme,” říká Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Díky investicím do podpory nepřímého prodeje a zaměření na služby a řešení, která tvoříme společnostem na míru, stejně jako díky Petřiným zkušenostem a schopnostem pro to máme ty nejlepší předpoklady,” dodává Veronika Brázdilová.