Tomáš Ryšavý ředitelem divize zákaznické zkušenosti a transformace

Tomáš Ryšavý

Novým ředitelem divize zákaznické zkušenosti a transformace T-Mobile CZ a Slovak Telekomu se od 1. 10 2019 stává Tomáš Ryšavý (1973), který nahradí Petera Škodného, který po vzájemné dohodě ke konci letošního roku ze společnosti odchází. Zmíněná divize má na starosti široké portfolio zásadních aktivit: řízení produktů pro všechny segmenty zákazníků, backoffice, agendu pokročilé analytiky, ICT či digitálních kanálů.

„Děkuji Peterovi za úsilí, jež věnoval na vytvoření a vedení této divize, i za jeho přispění k uskutečnění transformace obou našich společností, a přeji mu hodně úspěchů v osobním i pracovním životě,“ říká José Perdomo Lorenzo, generální ředitel T-Mobile CZ a Slovak Telekomu. „Jsem velmi rád, že Tomáš Ryšavý bude I nadále členem nejvyššího vedení. Jeho zkušenosti z řady pozic, jež během 17 let ve společnosti zastával, jej řadí k nejzkušenějším a nejvšestrannějším manažerům, jež v týmu máme, a věřím, že mu pomohou v plnění nové role.“

Tomáš Ryšavý je „magentě“ věrný už od roku 2002. Začínal jako vedoucí poprodejních služeb a následně prošel různými manažerskými pozicemi v oblastech, procurementu a logistiky, zákaznické péče, řízení prodejních kanálů, byl ředitelem produktu a segmentu pro rezidenční trh. Od roku 2016 je členem nejvyššího vedení společnosti, nejprve na pozici ředitele strategie a transformace, počátkem roku 2019 byl pověřen řízením HR divize, již úspěšně provedl náročným obdobím organizačních změn.

Tomáš Ryšavý je rodákem z Pardubic, je ženatý, hrdý otec tří synů, ve volném čase se věnuje rodině a sportu, především běhu, veslování, cyklistice a lyžování.