Jakub Barcuch se stal novým obchodním ředitelem RIM CZ

Jakub Barcuch

RIM CZ, výrobce ergonomického kancelářského nábytku, oznámil jmenování Jakuba Barcucha do pozice nového obchodního ředitele. Bude zodpovědný za strategické plánování, řízení obchodních operací a růst společnosti na klíčových trzích. I nadále se bude zaměřovat na rozvoj měkkého sezení, které je v souladu s aktuálními trendy a potřebami zákazníků. Zároveň bude pokračovat ve vytváření nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích, jako jsou Spojené státy, Spojené Arabské Emiráty a Indie.

„Mou osobní vizí je být dobrým manažerem, ale rád bych zmínil to, čeho chceme dosáhnout společně. Naší dlouhodobou vizí je zpříjemňovat pracovní prostředí. Chceme reagovat na aktuální změnu typologie sedacího nábytku v kancelářích a vyvíjet měkké sezení, které bude odpovídat potřebám moderních pracovišť, která jsou čím dál více domácká a neformální. Rovněž se zaměřujeme na rozvoj našich klíčových trhů v Evropě, jako jsou Německo, Francie, Rakousko a Maďarsko, a pokračovat v expanzi do nových teritorií,“ říká Jakub Barcuch.

Jakub Barcuch se ke společnosti RIM CZ připojil v únoru 2015 a jeho nová role obchodního ředitele představuje další přirozený krok v jeho profesionální kariéře. V průběhu svého působení ve společnosti zastával několik klíčových pozic, začínaje jako Sales Manager pro Moravu. Postupně převzal zodpovědnost za regiony Francie, Benelux a Maďarsko, které se staly jeho hlavními obchodními teritorii. Vedle toho se aktivně podílel na rozvoji dalších trzích, včetně Dánska, Norska, Španělska, a na opačné straně Slovenska, Slovinska a Bulharska. Nadále bude pokračovat v otevírání nových obchodních příležitostí na trzích, jako jsou Spojené státy, Spojené Arabské Emiráty a Indie.

TZ