Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí Škoda Auto se stala Michaela Sklenářová

Michaela Sklenářová

Michaela Sklenářová převezme po Pavlu Jínovi pozici tiskové mluvčí českého zastoupení automobilky Škoda Auto. Pavel Jína bude ve své nové roli zodpovědný za celosvětovou komunikaci prodejních a finančních výsledků či aktivit společnosti na mezinárodních trzích.

Michaela Sklenářová, která má magisterský titul v oboru Mediální studia z Metropolitní univerzity Praha, působila od roku 2018 v agenturním prostředí na pozici project executive pro projekty Komunikace produktu Škoda Auto. Od loňského roku zastávala pozici produktové tiskové mluvčí Škoda Auto, přičemž měla na starosti celosvětovou komunikaci modelů Fabia, Kamiq a Scala. Ve své nové funkci bude zodpovědná za komunikaci značky Škoda na českém trhu.

Pavel Jína, který vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze, působí ve Škoda Auto od roku 2017. V mladoboleslavské automobilce začínal v oddělení Komunikace produktu, kde zodpovídal jako tiskový mluvčí za celosvětovou komunikaci vybraných modelů. Od listopadu 2019 působil jako mluvčí českého zastoupení. Za rok 2022 získal ocenění Nejlepší mluvčí soukromého sektoru. Nově bude mít na starosti celosvětovou komunikaci prodejních a finančních výsledků, aktivit na mezinárodních trzích včetně Indie či asijských trhů a také globálních sponzoringových aktivit. Nadále je komunikačně zodpovědný i za téma gigafactory.

TZ